MŠ Libeň, okres Praha - západ

Dnes je Středa, 21. listopadu 2018
Nacházíte se na Skip Navigation Links» Naše mateřská škola

O mateřské škole

Původní budova mateřské školy byla postavená před 2.světovou válkou a sloužila jako první stupeň základní školy až do roku 1971. Od roku 1973 - po tříleté rekonstrukci - začala sloužit jako jednotřídní mateřská škola pro obce Libeř a Libeň. Během let 2009 a 2010 prošla budova druhou, zásadní proměnou do podoby, v jaké jí můžete spatřit dnes.

Škola s velkou zahradou se nachází uprostřed obce Libeň v klidném prostředí vedle rybníka.

Trojtřídní mateřská škola nyní pojme 64 dětí. Součástí mateřské školy je i školní jídelna, která disponuje moderní kuchyní s kapacitou 75 jídel.

Provoz a vybavení celého zařízení je v souladu s požadavky platných právních předpisů. Zřizovatel  školy je Obec Libeř.

Thumbnail image for /Controls/Imager.ashx?foto=ms-liben_historie-skoly_7_2.jpg
Vstup do budovy mateřské školy Libeň.
Thumbnail image for /Controls/Imager.ashx?foto=ms-liben_historie-skoly_10_2.jpg
Hlavní chodba v přízemí - neveřejná část. Přístup do Oranžové třídy je do doby zprovoznění zadního vchodu přes tuto chodbu.
Thumbnail image for /Controls/Imager.ashx?foto=ms-liben_historie-skoly_11_2.jpg
Šatna Zelené třídy. V pozadí je vidět schodiště z přízemí, které se nachází po pravé straně při vstupu do budovy.
Thumbnail image for /Controls/Imager.ashx?foto=ms-liben_historie-skoly_12_2.jpg
Kancelář ředitelky, která se nachází v prvním patře před vstupem do Zelené třídy, za šatnou.
Thumbnail image for /Controls/Imager.ashx?foto=ms-liben_historie-skoly_13_2.jpg
Šatna Žluté třídy, která se nachází v přízemí vlevo při vstupu do budovy.
Obrázek v galerii zvětšíte kliknutím na něj. Přepínat mezi obrázky lze pomocí kurzorových šipek na klávesnici, nebo můžete každý obrázek zvětšovat jednotlivě. Zvětšené obrázky lze také posunovat libovolně po ploše stisknutím a podržením tlačítka myši.
Vyrobilo studio WEBB Creative.