MŠ Libeň, okres Praha - západ

Dnes je Středa, 21. listopadu 2018
Nacházíte se na Skip Navigation Links» Informace pro rodiče

Všeobecné informace

PROVOZ: je stanoven dle požadavků většiny rodičů od 6:30 – 16:30 hodin. MŠ je uzavřena od 8:00 – do 12:00 hodin a od 13:00 – 15:00 hodin. Mimořádnou dobu příchodu je třeba osobně domluvit.

DOKLADY PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE: přihláška do MŠ, evidenční list, písemné prohlášení rodičů, kdo bude dítě vyzvedávat z MŠ a kdo ho bude do MŠ přivádět. Toto prohlášení opravňuje učitelku předat dítě označeným osobám, které přebírají odpovědnost za jeho bezpečnost.

DENNÍ PŘEJÍMÁNÍ DÍTĚTE: rodiče jsou odpovědní za to, že přivádějí dítě do MŠ zdravé. V případě zavinění rozšíření infekce je možný právní postih z důvodu nedbalosti.

BEZPEČNOST: dítě do MŠ nemá nosit jídlo, žvýkačky, ostré a drahé předměty.

SEZONNÍ A NÁHRADNÍ OBLEČENÍ: holínky, pláštěnka, náhradní spodní prádlo a punčocháče, oblečení (tepláky, zástěra), do třídy pevné bačkory se světlou gumovou podrážkou. Veškeré oblečení a obuv dítěte označte monogramem nebo značkou.Na pobyt venku se děti v každém ročním období vždy převlékají .

NEPŘÍTOMNOST DÍTĚTE: je nutné nahlásit den předem nebo do 7:00 hodin ráno. Není-li dítě omluvené, započítává se stravné. Není-li dítě omluvené po dobu delší jak dva týdny, může být z MŠ vyloučeno.

VÝMĚNA PRÁDLA: ložní prádlo se mění 1x za tři týdny, pyžamo 1x týdně.

STRAVOVÁNÍ: stravné a školné je nutné zaplatit vždy k 15. dni v daném měsíci.

Vyrobilo studio WEBB Creative.